
Get Latest Price
| Platform Size | 600X1000 |
| Load Capacity | 1000 kg |
| Travel Height | 6 m |
| Brand | DHAIRYA |
| Usage | Warehouse, Factory |
| Structure Type | Wall Mounted |
Get Latest Price
| Platform Size | 600X900 |
| Load Capacity | 1500 kg |
| Travel Height | 3 m |
| Brand | DHAIRYA |
| Usage | Warehouse, Factory |
| Structure Type | Wall Mounted |
Get Latest Price
| Platform Size | 600X1000 |
| Load Capacity | 1000 kg |
| Travel Height | 4.5 m |
| Brand | DHAIRYA |
| Usage | Warehouse, Factory, Showroom |
| Structure Type | Wall Mounted |
Ankit Patel (CEO)
Dhairya Enterprise
Shed No.66, Satya Industrial Park, NR. Swaminarayn Estate
Ahmedabad - 382430, Gujarat, India